Lokalita

BOHATÁ HISTORIE

Uherské Hradiště bylo založeno už v roce 1257 a od té doby se v něm odehrálo nespočet zásadním událostí, díky kterým získalo v roce 2011 prestižní titul „Historické město“. Každý, od Přemyslovců, Tomáše Bati až po gestapo, zanechal v tomto městě nesmazatelnou stopu, kterou více či méně vnímáme dodnes.

Buďte i vy součástí historie města a zanechejte v něm i svou vlastní.
 

SRDCE SLOVÁCKA

Město Uherské Hradiště, středobod regionu Slovácko, bohatá historie i komfortní odraz moderní doby. Město, ze kterého dýchá folklor a tradice společně s nepostradatelnými výhodami progresivního přístupu. Věříme, že si ho zamilujete stejně jako my. Ať už pro jeho přátelskou náladu a maloměstskost, tak pro vybavenost a vývoj.
Uherské Hradiště leží na přímých a rychlých trasách do Zlína, Brna, Olomouce, Hodonína, Břeclavi či Trenčína a Bratislavy v sousedním Slovensku.

KUDY Z NUDY

Pouze 15 minut vás bude dělit od krásných míst Slováckého regionu, jako jsou Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje na Velehradě, která je nejvýznamnějším poutním kostelem České republiky. Dále Archeoskanzen Modrá, Hrad Buchlov, Rozhledna Salaš či nedaleká zřícenina hradu Cimburk.
 

BUĎTE V KONDICI

Uherské Hradiště se může pyšnit svou nabídkou míst ke sportování. Ať už jde o vnitřní sportoviště, nebo ty venkovní. V přímém okolí fotbalového stadionu 1.FC Slovácko, najdete moderní aquapark, zimní stadion, běžeckou trať nebo tenisové či beachové kurty. Město je dále doslova poseto fitness centry. Mimo to, okolí přímo vybízí k cyklo výletům a pěší turistice. Přímo z REZIDENCE můžete vyrazit na cyklostezku podél řeky Moravy, do Přírodního a kulturně-historického areálu PARK ROCHUS či dalších veřejných tras.
Díky sportovním organizacím a základní sportovní škole tady můžou z vašich dětí vyrůst úspěšní sportovci.
 

ZAŽIJTE UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Uherské Hradiště vás nikdy nepřestane bavit.

Jestli se něčeho v Uherském Hradišti nemusíte bát, pak je to stereotyp. Město nabízí spoustu možností, jak kvalitně trávit volný čas. Kulturní vyžití pravidelně zajišťuje Slovácké divadlo, kina, Galerie Slováckého muzea a další organizace. Po celý rok se zde pořádají atraktivní autentické akce. Mezi ty nejznámější patří Letní filmová škola, Slovácké léto nebo Slovácké slavnosti vína a otevřených památek. A nebyly bychom na Slovácku, kdyby město nenabízelo dobré jídlo a pití. Restaurací, vináren a pivnic je zde nespočet.